Alosa - smak tradycji...

Firma ALOSA to zespół doświadczonych ludzi, który z pasją traktuje każde nowe wyzwanie, dające możliwość ciągłego rozwoju.

Poszukujemy produktów nowych, innowacyjnych, wyróżniających się na rynku FMCG. Chętnie nawiązujemy współpracę z producentami, którym możemy pomóc w rozwoju, w zdobywaniu nowych rynków. Działamy głównie w kanale handlu tradycyjnego, dającego przeciwwagę handlowi sieciowemu.

Nasza oferta to produkty pod marką ALOSA oraz produkty pod markami producentów.

 

Starannie dobieramy produkty oferowane pod marką ALOSA dbając przede wszystkim o ich wysoką jakość oraz innowacyjność. Jednocześnie wprowadzamy do sprzedaży produkty innych firm pod ich własnymi markami, tak aby mogły one budować swój własny pozytywny wizerunek.

Mając doświadczenie w produkcji, handlu oraz zarządzaniu, w zakresie naszych działań jest także analiza działalności przedsiębiorstwa oraz pomoc przy działaniach naprawczych prowadzących do polepszenia kondycji firmy. Chcemy pomagać głównie małym i średnim firmom w radzeniu sobie na coraz trudniejszym rynku produkcji i handlu w Polsce coraz bardziej zdominowanym przez duże sieci handlowe.

Dziękujemy za zaufanie jakim obdarzyli nas Klienci, zarówno Dostawcy jak Odbiorcy i bezpośredni Konsumenci. To dzięki Wam możemy ciągle się rozwijać, to Wasza lojalność daje nam energię do ciągłego poszukiwania nowych ciekawych produktów i ciężkiej pracy.

ALOSA sp.j.